Compacte optische 6-knopsmuis met nano-ontvanger voor een nauwkeurige en soepele muisbesturing
De ergonomische vorm past perfect in de rechtshandige hand ten behoeve van comfortabele werkomstandigheden
Opbergbare USB-ontvanger kan plaatsbesparend in de behuizing getransporteerd worden
Aparte aan/uit-knop maakt een energiebesparend gebruik van de muis mogelijk
| Form factor | Right handed |
| Kleur | Rood/Zwart |
| Kleurtoon | Rood |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Verbinding | 2.4 GHz RF |
| Battery life (depending on usage) | 36 d |
| Bereik | 10 m |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11/10/8/7 |
| DPI-Range | 800/1200/1600 |
| Max. DPI | 1600 |
| Speciale kenmerken | Browser key/On/Off Switch/Rubberised surface |
| Aantal muisknoppen | 6 Toetsen incl. Scroll-Weil |
| Model | Standaard Muis |
| Mouse - Keys | Standaard |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse wheel (material) | Gummiert |
| Techniek | Optisch |
| Width x Height x Depth | 6,5 x 4,2 x 9,6 cm |
| Aantal Batterijen | 2 |
| Batterij Type | AAA Micro |