Slimme bediening van verlichting met de wandlamp: creëer lichtbronnen, effectverlichting of speciale lichtsferen – heel eenvoudig via app of spraakbesturing, bijv. dimmen of de kleurtemperatuur wijzigen
Van gezellig tot en met actief: kies precies de kleurtemperatuur die bij uw activiteiten past, bijv. warm wit voor een ontspannen avondje of daglicht om te koken
Slimme led-wandverlichting binnen en buiten: De wandlamp zorgt voor een perfecte lichtsfeer op balkon, terras en oprit en ook binnenshuis – met beschermingsklasse IP44 is de wandlamp beschermd tegen spatwater uit alle richtingen
Eyecatcher in Up-and-Down-design van hoogwaardig metaal: De naar boven en naar beneden wijzende lichtkegels zorgen voor een heel bijzonder lichteffect – zo wordt het licht zelf een decoratief element
Smart en clever: Met de led-wandlamp kunt u ook handmatig verschillende lichtsferen creëren – de lichtkegels kunnen met behulp van metalen plaatjes in hoeken worden versteld en zelfs afgesloten, zodat u een Up- of Down-effect kunt creëren
Stap voor stap naar een Smart Home: Met de Hama Home-app kunt u uw slimme huis met een willekeurig aantal Hama Smart Home-producten uitbreiden en koppelen
Op de bank of in de trein: met de Hama Home-app bedient u de wifi-led-lamp van overal en hebt u altijd controle over uw verlichting
Amazon Alexa of Google Assistant: bedien verschillende lichteffecten gemakkelijk met de slimme lamp via spraakbesturing
Onze wandlamp werkt zonder een gateway (hub): u hebt geen extra apparaat nodig en bespaart extra kosten doordat het stopcontact een directe wifi-verbinding met de wifi-lamp tot stand brengt
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Lichtkleur | Warm white to daylight |
| Verbinding | WiFi |
| Aangesloten lichtbron (CLS) | En |
| Consistentie in kleuren | 6 ≤ |
| EAR Reg.nr. | DE 38720470 |
| Flikker voor LED en OLED MLS | 0,2 < |
| Frequentie | 60 Hz |
| Frequentieband | 2,4 |
| Gebruikte verlichtingstechnologie | LED Lamp |
| Kleurweergave-index R9 | 2 |
| L70B50 levensduur voor LED en OLED lichtbronnen | 25000 h |
| Lichtbron met hoge luminantie: | Nee |
| Lichtbron uitwisseling | Permanently installed |
| Lumen maintenance factor (LED/OLED) | 0,8 % |
| Maximaal stralingsvermogen | 0,1 W |
| Netwerk stand-by vermogen (Pnet): (aangesloten lichtbron) | 0,58 W |
| On-mode power (Pon): | 6 W |
| Op kleur instelbare lichtbron | En |
| Shift factor voor Pon (min.) | 0,44 |
| Standby power (Psb): | 0,58 W |
| Stroboscopic effect for LED and OLED MLS | 0 |
| Stroomverbruik in on-modus | 4 kWh/1000h |
| Survival factor (for LED and OLED) | 0,9 |
| Useful luminous flux (Φ120) | 350 lm |
| Voltage (AC) | 230 V |
| Dimbaar | En |
| Dimmen | App/Speek |
| IP-beschermingsklasse | IP44 (Protection against Splash Water) |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 6500 K |
| Model | Sonce |
| Spraakassistent | Amazon Alexa (AVS)/Google Home |
| Standaard conditie | 25 °C |
| Vermogensopname van een equivalente gangbare gloeilamp | 35 W |
| Width x Depth | 100 x 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Lampstroom | 49 mA |
| Aanbevelingen voor recyclage | Recycling Depot or Collection Point |
| Aanbevolen gebruik | Home Assistent |
| Controle app | Hama Home |
| Licentie van / door | Amazon |
| Suitable for Accent Lighting | No - Beam Angle between 120° and 360° (Φuse) |
| EPREL_registration number | 923511 |
De ledlamp is vast ingebouwd.
Amazon Alexa/Google Assistant:
Hiertoe moet de zogenoemde Alexa-skill "Hama Home" in de Alexa-app/"Hama Home"-service in de Google Home-app geactiveerd worden. De account van de Hama Home-app wordt dan aan Alexa/Google gekoppeld. Hierdoor is het mogelijk de apparaten met spraaksturing te bedienen (bijv. in-/uitschakelen, traploos dimmen, kleuren wisselen).