Bijzonder duurzame en zeer flexibele USB-kabel voor het opladen en synchroniseren van smartphones en tablets – onderweg, thuis, op kantoor en in het thuiskantoor
Hoogwaardige snellaadkabel: in combinatie met een snellader kunt u uw mobiele telefoon op topsnelheid opladen
Maximale compatibiliteit voor alle mobiele telefoons, tablets en andere apparaten met USB-C-aansluiting
Flexibele oplaadkabel: geen knopen, gemakkelijk op te bergen en uiterst buigzaam - met duurzame buitenlaag van gevlochten nylon
Ultradunne stekker: slank ontwerp dat compatibel is met alle beschermhoezen en perfect is voor smalle laadcontactdozen, bijv. in de auto
Gegevenskabel met een snelheid tot 480 Mbit/s voor high-Speed-gegevensoverdracht
| Kleur | Beige |
| Kleurtoon | Lichtgrijs |
| Aansluiting | USB-C-plug |
| USB-Standaard | USB 2.0 |
| Max. Dataoverdrachtsnelheid | 480 Mbit/s |
| Max. Snelheid | 20 V |
| Max. stroomtransmissie | 3 A |
| Max.Voltage | 60 W |
| Opbouw Afscherming | Afgeschermd |
| Bijzonderheid | Nickel plated/Non-rotating |
| Materiaal | Nylon/Siliconen |
| Signal direction | Bidirectional |
| Lengte | 1 m |
| Aanbevolen gebruik | Smartphone |
| Gebruiksdoel | Smartphone |
De voordelen van de snellaadfunctie kunnen alleen worden gebruikt in combinatie met een geschikte Power Delivery (PD) oplader. Of uw apparaat de snellaadfunctie via Power Delivery (PD) ondersteunt, vindt u in de gebruiksaanwijzing van het eindapparaat, op de website van de fabrikant of op internet.