Earbuds-stereo-oordopjes "Season II" - voor muziekweergave met geïntegreerde telefoonfunctie
Bestuur de hoofdfuncties van uw smartphone, zonder dat u het toestel in de hand neemt
Ondersteunt de spraakassistent Google Assistent
Dankzij de geïntegreerde microfoon kunt u heel eenvoudig tussen muziekweergave en het aannemen van een gesprek omschakelen; daarmee mist u tijdens het luisteren naar muziek geen inkomend gesprek meer
Knikbescherming tussen oortelefoons en kabel voorkomt kabelbreuk en verlengt daarmee de technische levensduur
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB-C-plug |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 32 Ω |
| Impedantie Microfoon | 2200 Ω |
| WBCV | ≥ 75mV |
| Bouwvorm | Oordoppen |
| Extra Functies | Answer button/Volume control |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 105 dB/mW |
| Gevoeligheid Microfoon | -42 dB +/-3 dB |
| Materiaal | Kunststof |
| Microfoonpositie | Kabelmicrofoon |
| Model | Stereo-Hoofdtelefoon |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Gewicht | 16 g |
| Kabellengte | 1,2 m |
| Speaker Diameter | 14 mm |
| Aanbevolen gebruik | Mobile Music/Smartphone |